Ontdek onze ambachtelijke Italiaans ijs, gemaakt van de beste ingrediënten. Elke schep vis een ware traktatie
Kinder ijslollies
Waterijsjes voor de kids
€ 1,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
5 bollen ijs
€ 10,73
incl. statiegeld (€ 0,00)
6 bollen ijs
€ 12,94
incl. statiegeld (€ 0,00)
4 bollen ijs
€ 8,78
incl. statiegeld (€ 0,00)
Eén liter bak ijs
16 bollen, 8 smaken
€ 29,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Viral mango ice cream
Bekend van TikTok
€ 9,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Halve liter bak ijs
8 bollen, 4 smaken
€ 16,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
1 bol ijs
€ 2,54
incl. statiegeld (€ 0,00)
2 bollen ijs
€ 4,88
incl. statiegeld (€ 0,00)
3 bollen ijs
€ 6,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Softijs in een bakje
€ 3,77
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sundae
€ 8,77
incl. statiegeld (€ 0,00)
Viral Peach Ice Cream
Bekend van tiktok
€ 9,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bubble tea
Elke slot biedt een unieke, smaakvolle beleving. De beste in Zaandam
Klassieke bubble tea
€ 8,58
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stel je eigen bubble tea samen
€ 7,28
incl. statiegeld (€ 0,00)
Slush puppy
Slushie koeler dan de Noordpool
Slush Puppy Middel
€ 4,98
incl. statiegeld (€ 0,00)
Slush Puppy Groot
€ 6,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Slush Puppy Klein
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tiktok Trends Specials
Ontdek de unieke trendy items bekend van tiktok.
Kool-Aid Pineapple Jar
Tiktok Trend uit Amerika: Pineapple Kool-Aid. Heerlijk en verkoelend! Alleen deze zomer beschikbaar!
€ 16,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Strawberry Cup
Een luxe combinatie van verse aardbeien en warme chocolade van Callebaut. Een perfecte mix van zoek, fris en nootachtig voor een ultieme smaaksensatie
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Golden Dubai gelato deluxe
Heerlijke Italiaans ijs met verse pistache künefe en warme Callebaut chocolade en 24 karaat eetbaar goud
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dubai wafel
Heerlijke warme Luikse wafel met verse pistache künefe en warme Callebaut chocolade
€ 11,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Golden Dubai Wafel
Heerlijke warme Luikse wafel met verse pistache künefe en warme Callebaut chocolade en eetbaar 24 karaat goud
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bontekoe pistache künefe chocolade reep
200 gram
€ 23,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dubai strawberry cup
Een luxe combinatie van romige pistache künefe, verse aardbeien en warme chocolade van Callebaut. Een perfecte mix van zoek, fris en nootachtig voor een ultieme smaaksensatie
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dubai gelato deluxe
Heerlijke Italiaans ijs met verse pistache künefe en warme Callebaut chocolade
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dubai dipped strawberry
Heerlijke aardbeien stick gedipt in Callebaut chocolade en Dubai pistache knafeh
€ 9,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dubai softijs strawberry cup
€ 9,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Matcha van Megami
Discover the art of matcha
(Iced) Matcha Latte
Ceremonial matcha van Megami met diverse smaken of gewoon lekker puur
€ 7,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 2,04/l, 3,75l
(Iced) latte
Chille Bocca espresso en koude, romige melk komen samen voor een frisse, zachte koffiebuddy. Perfect om even lekker te ontspanne
Gelato ijskoffie
Een perfecte combinatie van twee bollen gelato ijs naar keuze, gemixt met versgemalen bocca koffie
€ 10,20
incl. statiegeld (€ 0,00), € 20,40/l, 0,5l
(Iced) latte
€ 7,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshakes
Stel nu je eigen milkshake samen. Geniet van eindeloze smaakcombinaties en maak een traktatie die helemaal bij jou past
Milkshake Klein
Keuze uit 2 soorten ijs
€ 8,13
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshake Medium
Keuze uit 3 soorten ijs
€ 10,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Milkshake Groot
Keuze uit 4 soorten ijs
€ 12,03
incl. statiegeld (€ 0,00)
Warme wafels en verse churros
Proef de ambachtelijke smaak van onze warme Luikse wafel en versgemaakte churros
Churros
Versgemaakte Spaanse churros
€ 8,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Golden Dubai Wafel
Heerlijke warme Luikse wafel met verse pistache künefe en warme Callebaut chocolade en eetbaar 24 karaat goud
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dubai wafel
Heerlijke warme Luikse wafel met verse pistache künefe en warme Callebaut chocolade
€ 11,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Verse Luikse wafel
€ 5,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Koffie en thee
Onze koffie is bereid met zorgvuldig geselecteerde Bocca bonen die zorgen voor een rijke, volle smaak
Flat white
€ 4,55
incl. statiegeld (€ 0,00), € 18,20/l, 0,25l
Affogato
Vanille en espresso
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 40,00/l, 0,15l
Gelato ijskoffie
Een perfecte combinatie van twee bollen gelato ijs naar keuze, gemixt met versgemalen bocca koffie
€ 10,20
incl. statiegeld (€ 0,00), € 20,40/l, 0,5l
Americano
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,00/l, 0,25l
Thee
Organische thee
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zwarte koffie
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 16,25/l, 0,2l
Marokkaanse muntthee
Traditionele Marokkaanse muntthee met verse munt
€ 4,55
incl. statiegeld (€ 0,00)
Latte macchiato
€ 4,55
incl. statiegeld (€ 0,00), € 18,20/l, 0,25l
Cappuccino
€ 4,55
incl. statiegeld (€ 0,00), € 25,28/l, 0,18l
Espresso
€ 3,62
incl. statiegeld (€ 0,00), € 120,67/l, 0,03l
Hoorntjes
Knapperige, frisse hoorntjes die heerlijk knapperen bij elke hap.
Luxe hoorntje chocolade
€ 1,55
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegan hoorn
€ 1,55
incl. statiegeld (€ 0,00)
Oublie hoorn
€ 0,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Luxe hoorntje zwart
Vanille smaak
€ 1,55
incl. statiegeld (€ 0,00)
Luxe hoorntje oranje
Sinaasappel smaak
€ 1,55
incl. statiegeld (€ 0,00)
Luxe hoorntje roze
Frambozen smaak
€ 1,55
incl. statiegeld (€ 0,00)
XXL wafel
€ 1,55
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wafel bakje
€ 1,55
incl. statiegeld (€ 0,00)
Luxe hoorntje chocolade met spikkels
€ 1,55
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Perfect om je dorst te lessen en je dag nét dat beetje beter te maken.
Foco Coconut Juice
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Watermeloen (rood)
De Red Edition smaakt naar frisse watermeloen. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Oasis tropical 330ml
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jarritos Guava
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Kersen-Sakura (wit)
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jarritos Fruitpunch
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Orange
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Bosvruchtensmaak (Roze)
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Sudachi-Limoensmaak (geel)
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa blauw 500ml
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Bosbes (blauw)
De Blue Edition smaakt naar fruitige bosbes. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters